Apartamenty Żnin

Osiedle nr 1

15 Budynków
60 Mieszkań

Plan osiedla
Apartamenty Żnin

Osiedle nr 2

10 Budynków
42 Mieszkania

Plan osiedla

OSIEDLE NR II

Zakończenie inwestycji II kwartał 2023

Osiedle nr 2 w Żninie to 10 budynków, 42 mieszkania - każdy z budynków zawierać będzie dwukondygnacyjne mieszkania w zabudowie szeregowej. Powierzchnia dostępnych w sprzedaży mieszkań będzie wynosiła 53,44m², 61,66m² oraz 80,08m². Mieszkania o powierzchni 53,44m² składać będą się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego. Mieszkania o powierzchni 61,66m² składać będą się z 3 pokoi, kuchni oraz 2 łazienek. Mieszkania o powierzchni 80,08m² składać będą się z 4 pokoi, kuchni, 2 łazienek oraz pomieszczenia gospodarczego. Każde mieszkanie posiada taras, który prowadzi do pięknego, zielonego ogrodu.

10

Budynków

42

Mieszkania

OSIEDLE NR I

Inwestycja oddana do użytku

Osiedle nr 1 w Żninie zostało wybudowane a wszystkie mieszkania mają już swoich właścicieli. Pierwsza inwestycja w Żninie to 15 budynków, 60 mieszkań - każdy z budynków zawiera dwukondygnacyjne mieszkania w zabudowie szeregowej. Powierzchnia mieszkań wynosi 64m² oraz 77m². . Mieszkania o powierzchni 64m² składają się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkania o powierzchni 77m² składają się z 4 pokoi, kuchni, 2 łazienek oraz pomieszczenia gospodarczego. Każde mieszkanie posiada taras, który prowadzi do pięknego, zielonego ogrodu.

15

Budynków

60

Mieszkań

CO NAS WYRÓŻNIA?

Szukasz bezpiecznego, a zarazem komfortowego apartamentu w Żninie?
Doskonale trafiłeś!

Świetna lokalizacja

5 minut do centrum miasta. W pobliżu Szkoła Podstawowa nr 5, Tesco, Biedronka, Szpital Powiatowy. Dzięki niedawno powstałej trasie S5 mieszkańcy osiedla pracujący w Poznaniu z łatwością dojadą do firmy.

Urokliwa okolica

Kupując jeden z naszych apartamentów w Żninie z jednej strony cieszysz się udogodnieniami komunikacyjnymi, z drugiej bliskością przyrody. Apartamenty znajdują się w cichej, spokojnej okolicy, bogatej w tereny zielone

Uniwersalność oferty

Mieszkania spełniają oczekiwania singli i rodzin z dziećmi — przestronne, słoneczne lokale z wygodnymi sypialniami gwarantującymi wypoczynek po pracy, dużym salonem, funkcjonalną łazienką, tarasem i balkonem.

Handel i usługi w sąsiedztwie

Handel i usługi w sąsiedztwie

Liczne sklepy spożywcze, supermarkety, szkoły w bliskim sąsiedztwie osiedla.
Skontaktuj się z doradcą

Umów się w dogodnym dla Ciebie terminie,
na bezpłatne spotkanie z naszym ekspertem finansowym, który:

  • obliczy Twoją zdolność kredytową w 23 bankach,
  • wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego,
  • sprawdzi na miejscu raport zawierający informacje z Biura Informacji Kredytowej BIK.

Zapewniamy kompleksową obsługę
przy załatwianiu formalności związanych z udzieleniem kredytu.

Łukasz Kulawiak

Expert Kredytowy

736 374 136

E-mail:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie. Jesteśmy do dyspozycji! Odpowiemy na wszelkie pytania.

Formularz kontaktowy

Nowe osiedle Żnin – poznaj nową inwestycję i wybierz idealne mieszkanie dla siebie.

Apartamenty na sprzedaż Żnin położone są w idealnej lokalizacji. Są to nowoczesne mieszkania Żnin odpowiednie nie tylko dla singli, ale również dla rodzin z dziećmi. Nowe apartamenty Żnin charakteryzują się wysokim standardem oraz dogodną lokalizacją. Wybierając nowe mieszkania Żnin masz gwarancję na funkcjonalne wnętrze.

Jeśli szukasz mieszkania na sprzedaż Żnin, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Nie czekaj! Umów się na spotkanie z jednym z naszych przedstawicieli handlowych. Apartamenty Żnin – najlepsza oferta na zakup mieszkania!