array(24) { [0]=> string(2) "1A" [1]=> string(2) "1F" [2]=> string(2) "2A" [3]=> string(2) "2B" [4]=> string(2) "2D" [5]=> string(2) "3A" [6]=> string(2) "3D" [7]=> string(2) "4A" [8]=> string(2) "4D" [9]=> string(2) "4E" [10]=> string(2) "4F" [11]=> string(2) "5A" [12]=> string(2) "5F" [13]=> string(2) "6A" [14]=> string(2) "6B" [15]=> string(2) "8A" [16]=> string(2) "8B" [17]=> string(2) "9A" [18]=> string(2) "9B" [19]=> string(2) "9C" [20]=> string(2) "9D" [21]=> string(3) "10A" [22]=> string(3) "10E" [23]=> string(3) "10F" }
Apartamenty Żnin

Osiedle nr 1

15 Budynków
60 Mieszkań

Plan osiedla
Apartamenty Żnin

Osiedle nr 2

10 Budynków
42 Mieszkania

Plan osiedla

OSIEDLE NR II

Zakończenie inwestycji IV kwartał 2022

Osiedle nr 2 w Żninie to 10 budynków, 42 mieszkania - każdy z budynków zawierać będzie dwukondygnacyjne mieszkania w zabudowie szeregowej. Powierzchnia dostępnych w sprzedaży mieszkań będzie wynosiła 48m², 59m² oraz 76m². Mieszkania o powierzchni 48m² składać będą się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego. Mieszkania o powierzchni 59m² składać będą się z 3 pokoi, kuchni oraz 2 łazienek. Mieszkania o powierzchni 76m² składać będą się z 4 pokoi, kuchni, 2 łazienek oraz pomieszczenia gospodarczego. Każde mieszkanie posiada taras, który prowadzi do pięknego, zielonego ogrodu.

10

Budynków

42

Mieszkania

OSIEDLE NR I

Inwestycja oddana do użytku

Osiedle nr 1 w Żninie zostało wybudowane a wszystkie mieszkania mają już swoich właścicieli. Pierwsza inwestycja w Żninie to 15 budynków, 60 mieszkań - każdy z budynków zawiera dwukondygnacyjne mieszkania w zabudowie szeregowej. Powierzchnia mieszkań wynosi 64m² oraz 77m². . Mieszkania o powierzchni 64m² składają się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkania o powierzchni 77m² składają się z 4 pokoi, kuchni, 2 łazienek oraz pomieszczenia gospodarczego. Każde mieszkanie posiada taras, który prowadzi do pięknego, zielonego ogrodu.

15

Budynków

60

Mieszkań

CO NAS WYRÓŻNIA?

Szukasz bezpiecznego, a zarazem komfortowego apartamentu w Żninie?
Doskonale trafiłeś!

Świetna lokalizacja

5 minut do centrum miasta. W pobliżu Szkoła Podstawowa nr 5, Tesco, Biedronka, Szpital Powiatowy. W planach ma powstać także trasa S5, która z pewnością ułatwi mieszkańcom osiedla pracującym w Poznaniu dojazd do firmy.

Urokliwa okolica

Kupując jeden z naszych apartamentów w Żninie z jednej strony cieszysz się udogodnieniami komunikacyjnymi, z drugiej bliskością przyrody. Apartamenty znajdują się w cichej, spokojnej okolicy, bogatej w tereny zielone

Uniwersalność oferty

Mieszkania spełniają oczekiwania singli i rodzin z dziećmi - przestronne, słoneczne lokale z wygodnymi sypialniami gwarantującymi wypoczynek po pracy, dużym salonem, funkcjonalną łazienką, tarasem i balkonem.

Plac zabaw Apartamenty Żnin

Plac zabaw dla dzieci

Chcesz miło spędzić weekend ze swoimi dziećmi? Na terenie osiedla - w sąsiedztwie naszych apartamentów znajduje się plac zabaw. To idealna forma spędzania wolnego czasu z dzieckiem i integracja z jego rówieśnikami.
Skontaktuj się z doradcą

Umów się w dogodnym dla Ciebie terminie,
na bezpłatne spotkanie z naszym ekspertem finansowym, który:

  • obliczy Twoją zdolność kredytową w 23 bankach,
  • wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego,
  • sprawdzi na miejscu raport zawierający informacje z Biura Informacji Kredytowej BIK.

Zapewniamy kompleksową obsługę
przy załatwianiu formalności związanych z udzieleniem kredytu.

Łukasz Kulawiak

Expert Kredytowy

693 297 621‬

E-mail:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie. Jesteśmy do dyspozycji! Odpowiemy na wszelkie pytania.

Formularz kontaktowy

Nowe osiedle Żnin – poznaj nową inwestycję i wybierz idealne mieszkanie dla siebie.

Apartamenty na sprzedaż Żnin położone są w idealnej lokalizacji. Są to nowoczesne mieszkania Żnin odpowiednie nie tylko dla singli, ale również dla rodzin z dziećmi. Nowe apartamenty Żnin charakteryzują się wysokim standardem oraz dogodną lokalizacją. Wybierając nowe mieszkania Żnin masz gwarancję na funkcjonalne wnętrze.

Jeśli szukasz mieszkania na sprzedaż Żnin, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Nie czekaj! Umów się na spotkanie z jednym z naszych przedstawicieli handlowych. Apartamenty Żnin – najlepsza oferta na zakup mieszkania!